•  
  •  
قوانین و مقررات وب سایت خانه قفل

مشتری گرامی، ضمن تشکر از اطمینان شما به فروشگاه اینترنتی خانه قفل، خواهشمند است پیش از خرید قوانین درج شده در این صفحه را مطالعه فرموده تا از بروز مشکلات احتمالی در زمان خرید جلوگیری شده و خرید شما به بهترین نحو انجام گیرد:

تصاویر محصولات :

تصاویر محصولات در فروشگاه خانه قفل همگی تصاویر واقعی محصولات می باشد و به هیچ عنوان از تصاویر گرافیکی و طراحی شده برای محصولات استفاده نمی شود. در نتیجه محصول خریداری شده کاملا با تصویر مطابقت خواهد داشت. لذا شما می توانید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید.

زمان تحویل:

1) زمان تحویل محصولات در شهر تهران در صورتی که سفارش در روزهای کاری و پیش از ساعت 16 ثبت شده باشد در همان روز و در صورتی که بعد از ساعت 16 ثبت شده باشد روز کاری بعد و با پیک خواهد بود.

2) زمان تحویل در شهرستان ها از طریق پست پیشتاز صورت می گیرد. در صورتی که سفارش پیش از ساعت 12 ظهر روز کاری ثبت شده باشد همان روز و در غیر اینصورت اولین روز کاری بعدی به پست تحویل داده خواهد شد.

توجه داشته باشید زمان دریافت اجناس از طریق پست پیشتاز به علت شرایط کرونایی از 3 روز الی 10 روز کاری می باشد.

هزینه ارسال:

هزینه ارسال برای سفارشات با مبالغ بیش از 2.000.000 ریال رایگان و به عهده فروشگاه می باشد و برای سفارشات با مبالغ کمتر هزینه ارسال 200.000 ریال می باشد.

مرجوعی کالا:

کالاهای ارسالی تا 24 ساعت مهلت تست داشته و در این بازه زمانی بی قید و شرط امکان مرجوعی کالا وجود خواهد داشت.

شایان ذکر است در صورتی که کالای دریافتی معیوب یا مغایر با کالای سفارش داده شده باشد، هزینه مرجوعی کالا به عهده فروشگاه بوده و در غیر اینصورت مشتری شخصا با پرداخت هزینه پیک یا پست امکان مرجوعی کالا را خواهد داشت.

مشاوره خرید:

در صورتی که برای خرید محصولات اطلاعات کافی ندارید یا مشکلی در انتخاب محصولات دارید می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید و از طریق تماس تلفنی ، واتس اپ پشتیبانی یا ارسال پیام در صفحه اینستاگرام فروشگاه راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

اشتراک در خبرنامه ما